I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – kiermasz bożonarodzeniowy

kiermasz17001
21 grudnia mogliśmy w naszej szkole poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę, gdyż, jak co roku, został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kiermasz bożonarodzeniowy. Celem tej inicjatywy jest oczywiście wprowadzenie świątecznego nastroju, ale przede wszystkim zebranie funduszy dla potrzebujących. Tak, jak w ubiegłym roku część zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na realizację zadań zaplanowanych przez SU na ten rok szkolny, a pozostałe zostaną przekazane Wolontariatowi szkolnemu.
Cel charytatywny zdecydowanie przyświecał wszystkim, ale szczególnie uczniom z klasy 1 f, którzy cały dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób i wypieków przeznaczyli na pomoc potrzebującym. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zdolnościami - było coś dla duszy i ciała.  Uczniowie z radiowęzła przygotowali kolędy, bożonarodzeniowe piosenki a pozostali uczniowie świąteczne gadżety- bombki, stroiki, choinki, kartki świąteczne i różne świąteczne przysmaki. Wszystkie przygotowane rzeczy cieszyły się zainteresowaniem i udało się zebrać całkiem poważną sumę. W imieniu opiekunek SU dziękujemy wszystkim za hojność i otwarte serca.