Gala wolontariatu

5 grudnia, w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, Piotrkowskie Centrum Wolontariatu zorganizowało uroczystą galę, w czasie której nagrodzono osoby i instytucje zasłużone w działalności non profit.  Nasza szkoła nominowała  Panią pedagog Iwonę Stefaniuk do tytułu – wolontariusz roku 2015. Chcieliśmy w ten sposób podziękować i wyrazić uznanie dla działalności Pani pedagog w tym zakresie, ponieważ przez wiele lat opiekowała się szkolnym kołem wolontariatu i udało jej się zrealizować wiele interesujących projektów. Pomimo tego, że nie jest już opiekunką szkolnego koła wolontariatu cały czas angażuje się i organizuje akcje, które mają na celu pomoc innym ludziom.

Zostaliśmy wyróżnieni jako Szkolne Koło Wolontariatu i otrzymaliśmy dyplom, a także prezent w postaci wielu przydatnych artykułów biurowych (segregatory, taśmy klejące, papiery, itp.) za co jesteśmy wdzięczni organizatorom gali. Wyróżnienie to było dla nas bardzo miłą niespodzianką i zachętą aby dalej działać w Piotrkowie.