KOCHANI KANDYDACI DO KLAS PIERWSZYCH!

kwitnaco001
II Liceum zaprasza kwitnąco!
 Ruszyła rekrutacja do II Liceum Ogólnokształcącego! Jak sobie poradzić z tym trudnym zadaniem? Wbrew pozorom, to bardzo proste – poniżej przeprowadzimy Was krok po kroku po procedurze rekrutacyjnej.

Od 15 czerwca 2020r. możecie już zarejestrować się do systemu naboru elektronicznego Vulcan na stronie: https://lodzkie.edu.com.pl/kandydat wybierając z menu: Zgłoś kandydaturę lub zaloguj się jeżeli otrzymaliście login i hasło od administratora z Waszej szkoły podstawowej.

Następnie wypełniacie wniosek, wybierając oczywiście jako pierwszą preferencję wybraną klasę w II LOJ  Wniosek należy wydrukować, przekazać do podpisania rodzicom i przynieś do naszej szkoły. Ze względu na zagrożenie COVID-19, wnioski wrzucacie do skrzynki znajdującej się na holu przy wejściu głównym do szkoły. Wniosek można również przesłać elektronicznie w aplikacji Vulcan, wymagane są wówczas podpisy rodziców profilem zaufanym i  wtedy nie ma już potrzeby przynoszenia go do szkoły.

Pamiętajcie! We wniosku należy wpisać numery telefonów do rodziców oraz do siebie, abyśmy mogli - w razie potrzeby - skontaktować się z Wami. Jeżeli wniosek będzie wypełniony poprawnie, zatwierdzimy go w systemie naboru, co będzie widoczne po zalogowaniu się na Waszym koncie. W razie braków, skontaktujemy się z wami jeszcze raz.

Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej przynosicie je do nas. Dodatkowo, od 26 czerwca do 10 lipca 2020r. w szkole będzie czekać na Was Komisja Rekrutacyjna – w godzinach od 8.00 do 15.00, która przyjmie Wasze świadectwo i udzieli Wam odpowiedzi na wszystkie pytania.  Możesz wtedy również dostarczyć nam wniosek razem ze świadectwem.

Gdy już przywędrujecie do nas, przed wejściem do szkoły przywita Was nasz szkolny ogród, który prezentuje się teraz w pełnej krasieJ (poniżej prezentujemy kilka zdjęć). Zapraszamy do zwiedzania!!!

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Komisja Rekrutacyjna II LO