Drodzy uczniowie!

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Ten był szczególny.
Najważniejsze, że wspólnie daliśmy radę.
Osiągnęliśmy bowiem wiele.
Jesteście źródłem dużych i małych sukcesów. Na uwagę zasługują Wasze sukcesy w olimpiadach i konkursach.

Radością napawają mnie nie tylko oceny na świadectwach, ale również Wasza aktywność i zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności. Cieszy mnie Wasz altruizm, wrażliwość na potrzeby osób starszych, samotnych oraz zwierząt.
Wielu z Was angażowało się w pracę w samorządzie uczniowskim i wolontariacie. Wszystkim za to serdecznie dziękuję.Czym byłby jednak ten dzień bez życzeń?
Bo tyle za nami, a tyle jeszcze przed nami.
Dlatego życzę Wam Drodzy Uczniowie ciekawych wakacji, naukowych odkryć, wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły 1 września.
Waszym Rodzicom życzę wytrwałości i spokoju w czasie najbliższych dwóch miesięcy. Wykorzystajcie je Państwo na rozmowy ze swoimi dziećmi, wspólne podróże i rozwijanie zainteresowań.
Z kolei Drogim Nauczycielom życzę pomysłowych wakacji- odpoczywajcie i cieszcie się nimi pełnią sił. Od września czeka nas wiele nowych wyzwań.
Mijający rok pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowy pod każdym względem.
Dziękuję Wszystkim! Wszystkiego dobrego!
Bożena Janowska
                                                                                                          Dyrektor II LO