Spotkanie z przedstawicielkami z miasta partnerskiego

miastopart18
We wtorek 29 maja gościliśmy w naszej szkole delegację z miasta partnerskiego Ness Ziona w Izraelu – panią Rivę Klein, reprezentującą dział edukacji i panią Dinę Feldman. Wizyta była rezultatem współpracy między dwoma miastami partnerskimi i stanowiła część działań, które angażują społeczności szkolne w projekty międzynarodowe.
W spotkaniu uczestniczyła reprezentacja szkoły – klasy 1 F i 2 B, a także chór szkolny, którego występ sprawił, że wydarzenie było bardziej atrakcyjne. Po oficjalnym powitaniu wygłoszonym przez Panią Dyrektor, prezentację dotyczącą szkoły przedstawiła Martyna z klasy 2 B. Mieliśmy także okazję zobaczyć krótką etiudę przygotowaną kilka lat temu w ramach projektu „Inspirowane pamięcią” zatytułowanej „Blizny”. Celem spotkania było zaprezentowanie szkoły a także dyskusja na temat działań w przyszłości, które mogą być podjęte przez szkoły w Piotrkowie Tryb. i Ness Ziona.