Piotrków wielokulturowy

projekt
Uczniowie klasy I A  pod opieką Pana  prof. Jacka Żaka realizują   projekt edukacyjny  Piotrków wielokulturowy. Nasza szkoła biorąc udział   w VI ogólnopolskiej edycji konkursu  Projekt z klasą znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i  została uhonorowana tytułem „Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła”.

Tytuł ten został potwierdzony specjalnym Certyfikatem oraz „wirtualną odznaką”  zamieszczoną na stronie internetowej szkoły.
Znaczek umieszczony  na stronie internetowej naszego liceum jest potwierdzeniem tego, że szkoła:
  • podchodzi do edukacji sposób nowoczesny,
  •  jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,
  •  tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów, poprzez wspieranie pracy metodą projektu
  • kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym
  •    (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),
  •  jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła to taka, która poprzez promowanie pracy metodą projektu w szczególny sposób dba o rozwijanie umiejętności kluczowych, wprowadza niestandardowe formy nauki, motywując uczniów do większej aktywności.

Projekt nr 00121  zgłoszony do VI edycji ogólnopolskiego konkursu ,Projekt z klasą” – patronat Nowa Era.
Piotrków wielokulturowy