Otrzęsiny 2016

otrzes2016
26 – 27 września odbyły się, po kilkuletniej przerwie, otrzęsiny dla uczniów klas pierwszych. Był to czas wyzwań i zagadek, zarówno sprawnościowych jak i logicznych.
Ostatniego dnia obył się na sali gimnastycznej wielki finał, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje wersje teledysków, rysowali karykatury wychowawców, grali w kalambury, tańczyli i biegali.
Wszystkie klasy były fantastycznie przygotowane, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i okazała się nim klasa 1E. Pozostałe miejsca na podium to 1b i 1a, choć trzeba zaznaczyć, że różnica punktów była bardzo niewielka i rywalizacja trwała do samego końca. Organizatorami całej akcji w tym roku była klasa 2A (pod kierunkiem wychowawczyni K.Sz.). Głównymi prowadzącymi byli: Dominik Pasterniak, Zuzanna Szafrańska, Robert Wnuk, Lidia Fałek oraz Maria Majewska.
Klasa 1E otrzymała w nagrodę „3 dni niepytania” oraz rolę organizatora otrzęsin w przyszłym roku i nagrodę - niespodziankę na godzinie wychowawczej.