Drodzy ósmoklasiści!

2020-05-29 13_17_33-Window
Dzisiaj miał się odbyć dzień otwarty w naszej szkole. Z radością chcieliśmy Was przywitać w naszych murach i zaprezentować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Niestety panująca na świecie pandemia skutecznie nam to uniemożliwiła i z wiadomych względów nasze bezpośrednie spotkanie nie jest obecnie możliwe.
Dzień otwarty stwarza okazję, aby poznać szkołę i opinie naszych licealistów oraz porównać je z własnymi oczekiwaniami, jak również znaleźć  odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Profile planowanych klas wraz z opisami publikujemy dla Was tutaj. Szczegóły rekrutacji będą zamieszczane na bieżąco. Natomiast w kolejnych dniach postaramy się pokazać migawki z życia szkoły. Poznacie pasje i zainteresowania naszych uczniów, które niebawem sami będziecie mogli rozwijać.

Zachęcamy zatem do śledzenia naszej oficjalnej strony internetowej, jak również postów publikowanych na Facebooku - będą tam na Was czekać codziennie inne niespodzianki. W tej formie mamy nadzieję zachęcić Was do dołączenia do naszej społeczności od września.
Poczujcie wyjątkową atmosferę, z której słynie nasze Liceum!