Dni otwarte - podsumowanie

dniotw201700001
8 kwietnia po raz kolejny otworzyliśmy podwoje naszej szkoły, gdyż w tym dniu został zorganizowany Dzień Otwarty. Pogoda dopisała, gimnazjaliści również.  W tym roku, podobnie, jak w ubiegłym, przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń naukowych,  i nie tylko, dla uczniów z gimnazjum. Atrakcji nie brakowało i na pewno nikt nie żałował, że odwiedził naszą szkołę. Były quizy, zagadki, gry dydaktyczne, projekty, kawiarenki językowe, warsztaty, laboratoria, doświadczenia, pokazy,  eksperymenty, występ szkolnego chóru i solistów, turnieje sportowe, pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz  to, na co wszyscy czekali, prawdziwe „Starcie Tytanów”, czyli mecz w piłkę siatkową:  nauczyciele kontra uczniowie.
Doceniliśmy i nagrodziliśmy wiedzę oraz zaangażowanie naszych gości z gimnazjów pamiątkami z naszej szkoły, a także nagrodą, która jest marzeniem wielu naszych uczniów, czyli kartą niepytania, którą  gimnazjaliści będą mogli wykorzystać już od września jako uczniowie naszej szkoły. Po raz kolejny Dzień Otwarty pokazał , że cała społeczność II LO stanowi zgrany, dobrze współpracujący, zaangażowany zespół. Zapraszamy do przyłączenia się do naszej społeczności wszystkich gimnazjalistów, dla których te wartości są ważne i istotne.