Czytanie poezji w Focus Mall

czytan_170001
W piątek 17 marca uczniowie z naszej szkoły – Magda, Beata, Dawid i Patryk razem z uczniami z ZSP nr 2 promowali czytanie poezji w Focus Mall. Była to kolejna akcja zorganizowana z okazji obchodów Światowego Dnia Poezji. Głównym punktem dzisiejszej akcji nie było jednak rozdawanie tekstów poetyckich, ale czytanie i słuchanie poezji.
Z głośników popłynęły bowiem poetyckie słowa Wisławy Szymborskiej i Tadeusza Różewicza, które czytały Paulina Piekarz i pani Małgorzata Kudyba. Jak się okazuje Focus Mall nie jest to wyłącznie miejsce, w którym można zrobić zakupy, spotkać się ze znajomymi i zaznać relaksu, ale przestrzeń, w której może funkcjonować kultura i sztuka. Kierownictwo Focus Mall i pracownicy działu marketingu bardzo entuzjastycznie przyjęli naszą propozycję i okazali wiele życzliwości. Dziękujemy Pani Dyrektor i pracownikom działu marketingu oraz fantastycznym panom ochroniarzom.