Coś dla duszy, coś dla ciała – wycieczka do Łodzi

cosdlacia17001
W czwartek 19 października  uczniowie z klasy I c oraz 1 b i 1d byli na wycieczce w Łodzi. Nie była to tradycyjna wycieczka , a więc nie było spektaklu w teatrze i zwiedzania muzeów, ale okazała się  równie rozwijająca, zarówno ducha, jak i ciało.

Pierwszym punktem wycieczki była Tkalnia zagadek (escape room), w której uczniowie musieli się zmierzyć z różnymi wyzwaniami i łamigłówkami, aby osiągnąć cel i znaleźć wyjście z pokoju. Wszystkim ekipom się udało i była to naprawdę fantastyczna zabawa. Następnie uczestnicy wycieczki mogli sprawdzić swoją równowagę i umiejętności akrobatyczne w Saltosie, czyli parku trampolin. Naprawdę można było zauważyć prawdziwe talenty i zapewne  przyszłych olimpijczyków.  Ostatnim punktem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu Poznańskich, czyli ostatniego bastionu i pozostałości po wielkich łódzkich fabrykantach. Wszyscy uczniowi e wrócili cali oraz  zdrowi i w fantastycznych nastrojach.